Trumpa koledžo istorija

Vilniaus teologijos koledžas yra viena iš LR evangelinio tikėjimo krikščionių sąjungos tarnavimo sričių (LRETKS), veikianti nuo 1989 m.

1989 m. Vilniaus m. evangelinio tikėjimo krikščionių bendruomenės „Maldos namai“ patalpose buvo pradėta bažnyčios tarnautojų lavinimo programa, kuri buvo pavadinta „Pastorių ruošimo mokykla“. Tuo metu buvo naudojami ICI (tarptautinis neakivaizdinių kursų institutas) ir BEE (neakivaizdinis biblinis lavinimas) vadovėliai. Mokyti atvykdavo tuometinio neakivaizdinių studijų instituto „Logos“ dėstytojai. Vėliau (1997 m.) ši programa tapo koledžo neakivaizdinių studijų fakultetu.

Skaityti toliau

Misija

Lietuvos evangelinio tikėjimo krikščionių sąjungos dvasinio švietimo įstaiga Vilniaus teologijos koledžas suteikia galimybę Dievo pašauktiesiems lavinti turimas dovanas ir ruošia juos tarnavimui - vykdyti didįjį Kristaus pavedimą.

Tikslai

1. suteikti gerą sekmininkišką išsilavinimą, kuris paruoštų krikščionis tarnavimui;
2. padėti biblinį pamatą teologiniam mokymui ir praktiniam tarnavimui;
3. suteikti galimybes ugdytis dvasinio lyderio savybes, tokias kaip noras patarnauti, dvasingumas, ištikimybė, ir t.t.; Skaityti toliau


Absolventai

VTK laidų nuotraukų galerija.
Įvairias koledžo programas 1995 -2023 m. yra baigę 406 studentai, kurie tarnauja pastoriais, bažnyčių vyresniaisiais, sekmadieninės vaikų mokyklos mokytojais, misionieriais Lietuvoje ir už jos ribų, "Teen Challenge" centruose.