2013-2014 mokslo metų pradžia Vilniaus teologijos koledže

2013 m. rugpjūčio 31 d. koledže prasidėjo naujieji mokslo metai. Šią dieną koledžo Vilniaus studijų centre studijas pradėjo 13 ketvirto kurso studentų pagal šešerių metų programą „Biblijos ir bažnyčios tarnavimo bakalauras“. Pastarieji mokslo metai Vilniaus studijų centre tęsis iki 2014 m. birželio 21 dienos. Per šiuos metus bakalauro programos studentai studijuos 7 dalykus: teologija ir angelologija, Lietuvos evangelinių bažnyčių istorija, harmartiologija, kultai ir pasaulio religijos, bibliologija ir ekleziologija, bažnyčios istorija, įžanga į islamą. Priklausomai nuo sudėtingumo vieno dalyko nagrinėjimas vyksta nuo 5 iki 7 savaičių.
Studentai, studijuojantys ketverių metų diplomo programą „Biblija ir bažnyčios tarnavimas“, šiais metais taip pat nagrinės 7 dalykus.
2013 m. spalio mėnesį 12 studentų baigia programos „Pamokslininko sertifikatas“ studijas Panevėžio studijų centre. Tai specialus 9 mėnesių kursas, skirtas bažnyčios pamokslininkams.
Šių metų gruodžio mėnesį planuojamos dviejų metų misionierių paruošimo programos studentų (misionierių ir jų komandos narių) išleistuvės. 25 žmonės iš 11 misionieriškų komandų vieną kartą ketvirtyje susirinkdavo užsiėmimams pagal programą „Biblijos dėstymas ir mažų grupių steigimas“. Šioje programoje studijuoja tik tie tarnautojai ir Lietuvos evangelinių bažnyčių nariai, kurie jaučia Viešpaties pašaukimą pradėti naujas bažnyčias. Į šią grupę surinkti žmonės, kurių tarnavimo tikslas – praktinis evangelizmas ir naujų bažnyčių pradėjimas. Ši programa vykdoma mūsų koledžui bendradarbiaujant su Biblijos lyga Lietuvoje ir remiant Kanados Biblijos lyga.
2013 m. lapkričio mėnesį planuojama pradėti pamokslininkų grupę Vilniaus evangelinių bažnyčių nariams.
Š.m. gruodžio 7 d. prasidės užsiėmimai pagal dviejų metų misionierišką programą, skirtą misionieriams ir jų komandos nariams. Gali būti, kad keletas būsimų misionierių grupių studijuos skirtinguose Lietuvos miestuose.
Mokslo metų pradžios koledžo Vilniaus studijų centre nuotraukas rasite čia.